Detské izby

Pre deti je každá vlastná detská izba obývačkou, pracovňou a spálňou naraz. Nábytok do detskej izby v našom e-shope nájdete vo viacerých štýloch, pre chlapcov alebo dievčatá, pre rôzne vekové kategórie.

Nábytok do detskej izby vyberajte podľa určitých kritérií, akými sú hlavne:

  1. Variabilnosť - ktorou docielite ideálne rozmiestnenie v priestore podľa potreby

  2. Funkčnosť - detská izba musí byť zariadená tak, aby boli zabezpečené všetky potreby vašich detí

  3. Stabilita a bezpečnosť - vyberajte si nábytok od renomovaných výrobcov, kde je zabezpečná kvalita prevedenia ( statický návrh, oblé hrany s ABS páskou ). Nami ponúkané detské izby vás určite presvedčia svojou kvalitou a veľmi dobrým materiálovým zložením. Použité sú zdravotne nezávadné materiály, ktoré sú testované, aby nevplývali nepriaznivo na deti. Zníženie rizika úrazov v detskej izbe sa dá zabezpečiť správnou kvalitou prevedenia ( hlavne zaoblené hrany nábytku ). Pre zvýšenie bezpečnosti odporúčajú výrobcovia, niektoré časti nábytku ako napríklad skrine a veľké regále pripevniť k stene napevno.

  4. Farebnosť - dieťa sa musí vo svojej izbe cítiť príjemne. V súčastnosti výrobcovia používajú a dbajú na farebnosť jednotlivých častí nábytku ( viacfarebné prevedenie ), používajú rôzne motívy na dvierka detských izieb.

  5. Kvalita spania - vaše dieťa ( tak ako dospelý človek ) potebuje kvalitný spánok. Vhodná súhra medzi posteľou, roštom, matracom vytvára komfort spania. V našom e.-shope NÁBYTOK-PROFI nájdete široký výber postelí pre deti - poschodové, rozkladacie pohovky, drevotrieskové alebo masívne.

  6. Pohodlná práca v detskej izbe - neskôr, keď vaše deti vyrastú, potrebujú pohodlný pracovný stôl, na ktorom sa im bude dobre učiť a pracovať. Nepodceňujte polohu stola v priestore. Denné svetlo musí prichádzať na stôl z pravidla z predu, aby si dieťa neclonilo pri učení. 

  7. Hračky, školské potreby, oblečenie - správne uložené. Vedľa písacieho stola a postele nesmie chýbať v žiadnom prípade skriňa alebo kombinácia regála, skrine a komody. Ľahký a komfortný prístup pri ukladaní alebo vyberaní je prednostný.

 

V našej virtuálnej predajni nábytku "NÁBYTOK - PROFI" ponúkame kvalitný detský a mládežnícky nábytok od vašich obľúbených výrobcov. Samozrejmosťou u nás je profesionálny prístup ku každému zákazníkovi.Tovar vám domov dovezieme vždy zadarmo, nezáleží na výške hodnoty objednaného tovaru. Prajeme vám pohodlné online nakupovanie .

Spôsob zobrazenia

mail nabytok profi

nabytok@nabytok-profi.sk, prevádzková doba pondelok - piatok od 9.00 do 15.00 hod 

kontakt profi nabytok

HOTLINE: 0907 579 925

 

 

 

E-shop

© 2024 Nábytok Profi, Považská Bystrica - nábytok skladom dodanie do 3 dní • tvorba eshopu cez UNIobchod, webhosting spoločnosti WEBYGROUP