Predsiene a predsieňový nábytok

Predsieň

Predsieň je bránou do príbytku, vizitkou domácnosti a jej obyvateľov. Je priestorom, v ktorom vítame hostí, lúčime sa, robíme posledné úpravy, odkladáme vrchný odev, topánky, či mokrý dáždnik.

Každý dom alebo byt má predsieň iných tvarov a rozmerov. Staré nájomné byty sú typické vysokými stropmi. V panelákových bytoch zasa nájdeme predsiene minimálnych rozmerov. Niektoré sú dlhé a úzke, iné zasa široké a krátke. Často bývajú predsiene doplnené o niky, výklenky, no jedno majú spoločné, nájdeme v nich množstvo dverí. Pri zariadzovaní každého interéru si musíme uvedomiť, načo nám daný priestor slúži, a taktiež to, že aj vstup je súčasťou celkového interiéru domu, bytu a nemali by sme ho vyčleniť.

V našej ponuke  nájdete také zostavy, ktoré obsahujú priestor pre všetko čo potrebujete v predsieni a zároveň sú navrhnuté tak, aby ušetrili priestor predsiene. Nábytok si môžte vybrať v kompletnej zostave alebo Vám možno postačí len zopár modulov, ktoré poskytujú prietor na uloženie topánok, zavesenie vrchného odevu, tašiek, či polica na čiapky.    

Spôsob zobrazenia

mail nabytok profi

nabytok@nabytok-profi.sk, prevádzková doba pondelok - piatok od 9.00 do 15.00 hod 

kontakt profi nabytok

HOTLINE: 0907 579 925

 

 

 

E-shop

© 2024 Nábytok Profi, Považská Bystrica - nábytok skladom dodanie do 3 dní • tvorba eshopu cez UNIobchod, webhosting spoločnosti WEBYGROUP