• Úvod
  • >>
  • Kuchyňa a jedáleň

Kuchynské linky,reštaurácia

Staré príslovie hovorí " Domov je tam, kde je srdce". Už v minulosti bola kuchyňa centrom domu. Stretávali sa v nej všetci členovia rodiny pri spoločnom stole,v zimnom období trávili voľné chvíle pri drobných remeselných prácach, deti sedávali na peci, preto sa stala srdcom domova.

V súčasnosti už kuchyňa nie je len miestnosťou na prípravu jedla. Ľudia chcú mať z nej pokojnú zónu s teplou podlahou, pohovkou s veľkým kuchynským stolom. Poznáme dve alternatívy kuchyne. V prvom prípade kuchyňa môže byť samostatnou miestnosťou. Je ideálnym riešením pre tých, ktorým vadí šíriaci sa hluk a pach do obytného priestoru. No ak je dostatočné veľká a stane sa odpočínkovým centrom celej rodiny, ani sám kuchár nezostane izolovaný. Prepojením kuchyne s jedálňou a obývacou časťou priestor získava novú funkciu. Prednosťou  otvorenej dispozície je vzájomný kontakt všetkých členov rodiny. V tomto prípade však zariadenie kuchyne a  ostatného obytného priestoru musí ladiť.   

 

Spôsob zobrazenia

mail nabytok profi

nabytok@nabytok-profi.sk, prevádzková doba pondelok - piatok od 9.00 do 15.00 hod 

kontakt profi nabytok

HOTLINE: 0907 579 925

 

 

 

E-shop

© 2024 Nábytok Profi, Považská Bystrica - nábytok skladom dodanie do 3 dní • tvorba eshopu cez UNIobchod, webhosting spoločnosti WEBYGROUP