Obývačka a nábytok do obývačky

V súčasnom období obývačka už dávno nie je miestnosťou, ktorá slúži výlučne pre návštevy. Je súčasťou interiéru, kde spravidla trávime voľný čas, užívame si pohodlie. Čítame knihy, sledujeme televíziu, počúvame hudbu, venujeme sa záľubám. Obývačka je miestom, stretávania sa s priateľmi, robíme v nej rodinné oslavy.

Žijeme veľmi rýchlo, voľného času máme málo, preto je dôležité vytvoriť si príjemný priestor s podmienkami na oddych a relax. Pri jej zariaďovaní by sme mali brať do úvahy požiadavky, zvyky všetkých členov rodiny. Pokiaľ máme malé deti, ktoré rady šantia a miestnosť sa využíva dennodenne, nie je na mieste, aby bol prepych na úkor pohodlia. V tomto prípade je riešenie jednoduché - zariadiť miestnosť kvalitným, ale menej finančne náročným zariadením na každodenné bývanie. Obývačka plní aj reprezentatívnu funkciu. Preto v nej nachádzajú svoje miesto hodnotné predmety, starožitnosti a nákladný nábytok .

Je veľmi veĺa faktorov, ktoré ovplyvňujú naše rozhodnutia ako zariadiť obývaciu izbu. Samozrejme mať vkus a schopnosti na zariadzovanie nemáme všetci. Takisto zaváži koĺko peňazí chceme, alebo môžeme investovať. Veľkosť obývačky, farba sedačky, stien, koberca, rôznorodosť použitých doplnkov, atď... V našom eshope máme naozaj široký výber obyvačkových kompletov alebo sektorov v trendových aj klasických farbách, s možnosťou dokúpenia LED osvetlenia, ktoré takisto hrá dôležitú úlohu pri celkovom dotvorení interieru.

Či už sa rozhodnete pre moderný alebo štýlový interiér obývačky najdôležitejšie je, aby sa vám páčila, a aby ste sa  v nej cítili príjemne.  

Spôsob zobrazenia

mail nabytok profi

nabytok@nabytok-profi.sk, prevádzková doba pondelok - piatok od 9.00 do 15.00 hod 

kontakt profi nabytok

HOTLINE: 0907 579 925

 

 

 

E-shop

© 2024 Nábytok Profi, Považská Bystrica - nábytok skladom dodanie do 3 dní • tvorba eshopu cez UNIobchod, webhosting spoločnosti WEBYGROUP